Trenuj z nami na stadionach

2017.11.22

Biegajmy razem zimą

Nie zapadaj w zimowy sen! Na ponad 50 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce zajęcia BiegamBoLubię nadal będą się odbywać. Przyjdź na bezpłatny trening i przygotuj się do nowego sezonu!  

Ruch na świeżym powietrzu to świetna sprawa także zimą – pozwala budować kondycję na cały rok i zwiększa odporność organizmu. Dlatego zapraszamy na zajęcia BiegamBoLubię, które pomimo zakończenia oficjalnego zesonu, są kontynuowane w wybranych lokalizacjach. Część treningów odbywa się w poniedziałki o godz. 19.00 lub 20.00 w ramach BiegamBoLubię NOCĄ.

Lista stadionów, na których można poćwiczyć również zimą jest dostępna na stronie: http://biegambolubie.com.pl/gdzie-i-kiedy/.

Jesionno-zimowy rozkład jazy obowiązuje do 30 marca 2018 r. Potem otwieramy kolejny nowy sezon!

Akcja BiegamBoLubię to bezpłatne treningi, które odbywają się na ponad 80 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce. Profesjonaliści podpowiadają m.in. jak skutecznie i bezpiecznie uprawiać ten sport, proponują ćwiczenia koordynacyjne i zadania sprawnościowe, np. z piłkami lekarskimi, hula-hoop czy testy Coopera (wytrzymałościowe).

W tej inicjatywie chodzi jednak o coś więcej niż same treningi i porady. Ważne jest zachęcenie rodzin do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. „BiegamBoLubię” to akcja skierowana zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w biegowym świecie, jak i tych, którzy swój trening chcieliby urozmaicić lub nauczyć się czegoś nowego. Partnerem inicjatywy jest od kilku lat PKO Bank Polski.  

Zapraszamy na zimowe treningi!

loaderek.gifoverlay.png