Aktualności

2018.04.30

PKO Bank Polski kontra PZU podczas 6. PKO Białystok Półmaratonu

Krew, pot i łzy. Zaciekła walka o zwycięstwo… W trakcie 6. PKO Białystok Półmaratonu przedstawiciele PKO Banku Polskiego i PZU pobiegną, by spełniać sportowe cele, które podsyci zdrowa nutka współzawodnictwa

Setki godzin spędzonych na bieżniach i trasach biegowych całej Polski. Zamiłowanie i pasja do biegania oraz chęć poprawiania sportowych wyników. To cechy, które łączą pracowników PKO Banku Polskiego oraz PZU. Obie ekipy udowodnią swoje umiejętności w trakcie zdrowej, sportowej rywalizacji. 

Drużyny obu instytucji przystąpią do wyzwania jakim jest pojedynek biegowy. Reprezentacje PKO Banku Polskiego i PZU staną w szranki na ubitym półmaratońskim gruncie w Białymstoku. Warunkiem zwycięstwa jest pokonanie pełnego dystansu półmaratonu przez całą drużynę w jak najkrótszym czasie. 

Ekipy spotkają się już 13 maja. Ulicami Białegostoku ruszy wówczas 6. PKO Białystok Półmaraton, największa impreza biegowa wschodniej Polski, podczas której tysiące biegaczy z kraju i zagranicy wystartuje sprzed Pałacu Branickich. Dystans do pokonania to 21,097 km, a meta znajdzie się na Rynku Kościuszki. 

Zwycięży najlepszy. Życzmy powodzenia drużynie PKO Banku Polskiego!